VŠECHNY JIŘINY MÁME SKLADEM. ROZESÍLÁME JIŘINY OBJEDNANÉ V PŘEDPRODEJI A NOVÉ OBJEDNÁVKY! DOPLŇUJEME ZÁSOBY KVĚTINOVÝCH SEMEN!

O nás

 .... založeno  2021 s láskou ke květinám a s hlubokým respektem ke kráse přírody!

O mě

Vždy jsem milovala květiny a práci na zahradě. Jako malá jsem zbožňovala sázení, okopávání a hlavně  takové to napětí po zasazení každé rostlinky "co z ní vyroste a jak vykvete". Když jsem pak sdělila rodičům že chci být zahradnicí, moc vesele se netvářili. Byla samozřejmě jiná doba a řemeslo  tenkrát v 80. letech nebylo moc respektováno ...a tak jsem vystudovala obchod a marketing. Z dnešního pohledu jsem vlastně ráda, jelikož jsem se díky tomu dostala k zajímavé práci, vedla jsem úžasné lidi ve skvělých firmách a naučila se mnoho užitečných věcí, které se mi dnes při podnikání hodí.

Zahradničení a práci s květinami jsem ale nikdy nepověsila úplně na hřebík. Květiny zůstaly nadále mým největším koníčkem a vracela jsem se k nim kdykoliv to šlo. A nyní, jsem šťastná a zároveň vděčná, že se můj koníček stává mojí prací!

O firmě

V posledních dvou letech byla situace ve společnosti vzhledem k celosvětové pandemii nelehká. Často jsem, tak jako asi všichni, cítila beznaděj a nejistotu z toho co bude dál. Moje nálada se ale vždy významně zlepšila, když jsem mohla  pracovat s květinami, nebo je mít alespoň kolem sebe. Stačilo zaskočit do zahradnictví, uvázat někomu kytici růží, nebo se postarat o květinové truhlíky na terase.

Říkala jsem si, že by bylo fajn, kdyby všichni, (kdo o to samozřejmě stojí), měli možnost se takto odreagovat a potěšit.  Ty tvary, barvy, vůně,... ale i léčivé schopnosti. Člověk si při pohledu na květiny často uvědomí jak úžasná kouzelnice příroda je, jakou má energii a sílu. To se pak prostě nedá nemít naději, že vše bude zase fajn.  

A tak vznikla Wisterra. S posláním přinést vám domů krásu a trochu více radosti! Ať už se jedná o květinu ve váze, truhlík za oknem nebo rozkvetlý květináč na kuchyňské lince. Prostě díky harmonii a kouzlu květin vám dát možnost na chvíli zapomenout na běžné starosti, a uvědomit si, co všechno krásného na světě máme a čeho jsme součástí.

O tom co děláme

Naší hlavní prioritou je vždy kvalita našich produktů. To  v našem oboru znamená zejména čerstvost květin a skvělý zákaznický servis.

S láskou a péčí pro vás připravujeme všechny naše produkty -  řezané květiny vázané na přání, sezónní květinové vazby, hrnkové rostliny, květinové dekorace a dárky, nádoby na květiny do interiérů i exteriérů a v neposlední řadě květinové sazenice a semena.

Pracujeme s květinami lokálními i dováženými (převážně z Nizozemí). Některé doplňkové rostliny do kytic si dokonce pěstujeme sami. 

V našich květinových vazbách, jejichž typy obměňujeme čtvrtletně, se snažíme zachovat přirozenou krásu ročních období, a to i za cenu toho, že mimo sezónu nemáme na skladě některé druhy květin. (Samozřejmě toto omezení neplatí v případě objednávek květin na přání, kde se výběr vždy řídí pouze dostupností na Nizozemské květinové burze).

Semena a sazenice květin dovážíme od renomovaných firem z Nizozemí (zejména se jedná o cibuloviny).

Květinové nádoby nakupujeme jak v České republice, tak v zahraničí (např. v Dánsku). Vždy se  zaměřujeme na přírodní materiály - keramika, terracota, kov a podobné.

Do budoucna chceme náš sortiment samozřejmě  rozšiřovat, abychom mohli ještě lépe plnit vaše individuální přání a potřeby. Určitě v této oblasti uvítáme vaše nápady a doporučení!

Závěrem... tedy vlastně na úvod :-)

Jsme na startovní čáře, právě začínáme. Přestože se snažíme ze všech sil, může se nám někde stát že uděláme chybu. Prosíme tímto o shovívavost. Pokud se taková věc přihodí, buďte si jisti že uděláme vše proto, abychom to férově a včas napravili. Věříme nicméně, že chyb bude minimum a vy budete s naší prací mít jen příjemné zkušenosti.

Přejeme našim zákazníkům, aby vám naše květiny dělaly radost, potěšily vás, dodaly naději a optimismus ve chvílích, kdy to potřebujete a rozzářily vaše oči láskou v okamžicích které oslavujete!

Děkujeme za vaší přízeň!

S přáním všeho dobrého!

Za Wisterra s.r.o.

Dagmar Krátká